Bazárek

Nové zboží z výprodeje

Záruka na vady u oblečení (ponožky, rukavice) je 6 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. U tohoto zboží lze dohodnout množstevní slevy u velkých odběrů, což je vyjednáno individuálně. Oblečeníí je ze zrušeného skladu. Poštovné je u všech položek 75Kč u doporučeného balíku (pojištěné).

Věc
Popis
Cena
Obrázek
Pletené dvouvrstvé rukavice
Mějte ruce v teple i v mrazech. Univerzální velikost rukavic, jsou dostupné v olivové (zelené) a šedé barvě. Rukavice mohou být použity i jako pracovní. Cena je za balík 12ks rukavic. Rukavice jsou ze zrušeného skladu, některé balíky mohou "vonět" zatuchle, což samozřejmě po prvním vyprání zmizí. Při větších odběrech je možná sleva.

360Kč / 12ks

Ponožky podkolenky zelené - Loana

Složení: 68% vlna, 32% Polyamid, výrobce Loana Rožnov p. Radhoštěm. Cena je za balík 10ks ponožek! Velikosti 39-41 (6-7). Při větších odběrech je možná sleva.

300 Kč / 10ks
Ponožky černé - Loana

Složení: 60% Polyester, 14% vlna, 14% polyacryl, 7% polyamid, 5% elasthan, výrobce Loana Rožnov. Cena je za balík 10ks ponožek! Velikost 47-48 (12-13). Při větších odběrech je možná sleva.

300 Kč / 10 ks
Ponožky podkolenky šedé - Bata Industrials

Složení: 45% acryl (Dunova),45% mohair, 10% polyamide, výrobce Bata Industrials. Cena je za balík 12ks ponožek! Velikosti 47-49 (12-13). Při větších odběrech je možná sleva.

360 Kč / 12 ks
Pečené MüsliOmezená akce pouze do vyprodání zásob! Bylo určeno pro zahraniční trh jako bezlepkové, ale obsahuje více lepku než povoluje norma, proto prodáváno jako běžné (obsah lepku je ovšem stále nižší oproti běžnému müsli). Běžná cena v obchodech se zdravou výživou se pohybuje kolem 80Kč/300g. Baleno je v krabicích, kde jedna krabice obsahuje 8ks 300g sáčků. Cena poštovného je u obyčejného balíku 85Kč(kupující na sebe bere riziko nedodání) a 115Kč jako cenný balík.
Pečené müsli z pohankových a jáhlových vloček

PEČENÉ GRANOLA HONEY AND NUTS  /ořechy + med/

SLOŽENÍ:
pohankové a jáhlové vločky 32%, cukr, rýžová mouka, řepkový olej, lískové ořechy 5%, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl jedlá), sójová mouka, bramborový škrob, kokos 3% pufovaná rýže, mandle 1,5%, med květový 0,6%, aroma, sůl jedlá, antioxidant: (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, slunečnicový lecitin).
Výrobek obsahuje lískové ořechy, mandle a sóju.

150 Kč / 2.4kg krabici musli
Pečené müsli z pohankových a jáhlových vloček

PEČENÉ GRANOLA STRAWBERRY AND ALMOND /jahoda + mandle/

SLOŽENÍ:
pohankové a jáhlové vločky 34%, cukr, rýžová mouka, řepkový olej, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl jedlá), sójová mouka, mandle 1,5%, kokos 3%, bramborový škrob, pufovaná rýže, med květový, aroma, sůl jedlá, antioxidant: (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, slunečnicový lecitin).
Výrobek obsahuje mandle a sóju

150 Kč / 2.4kg krabici musli
       

 

O mě | Mapa stránek | Kontakt | bazarek@gmail.com | ©2006 Bazárek